شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا PSPTECO  یکی از شرکتهای پیشرو و خوشنام در زمینه طراحی، مدیریت و ساخت و اجرای پروژه های ابنیه و ساختمان، زیر ساخت و شهرسازی و صنعتی سازی در ایران می باشد. این شرکت توانسته است با ارائه طرحهای نوآورانه و به کارگیری فن آوریهای بروز صنعتی سازی ساختمان، در راستای پیشرفت و آبادانی کشور گامهای ارزشمندي بردارد.

از نوآوریها و توانمندیهای شرکت پویاگستر ثمین پرشیا ، مهندسی و ساخت ساختمانهای پیش ساخته به روشهای نوین و گوناگون با ویژگی های مقاومت بالا در برابر زلزله و سبکی و سرعت در کار و کاهش هزینه های ساخت، ایستایی فراوان در برابر زمین لرزه های سنگین، افزایش پایایی و ماندگاری ساختمان است که در میان دیگر روشهای ساخت، پيشتازي مي كند.این شرکت همچنین با بهره گیری از فناوریهای پیشرفته و هوشمند در عرصه طراحی و مدیریت و ساخت ساختمانها و معماری مرتبط با آنها می کوشد ه عنوان یک شرکت پیشرو در هوشمند سازی ساختمان ها عمل نماید.

شرکت پویاگستر ثمین پرشیا  با دارا بودن نیروهای کارآزموده و چیره دست و با بهره گیری از فناوریهای نوین ساختمانی به روشهای صنعتی و سنتی و ترکیبی به روز از توانمندیهای گسترده ای درساخت پروژه های گوناگون در درون و بیرون کشور برخوردار است و توانسته نامي درخشان در میان همتایان، از خود برجاي گذارد. اینک، پس از سالها کار طراحی و ساخت، و رسیدن به سربلندیهای فراوان در صنعت کشور، پویاگستر ثمین پرشیا در بازار دیگر کشورهای رو به پیشرفت پای نهاده است و خود را برای گام برداشتن به سوی هدفهای بزرگتر جهانی آماده می کند.

مشاوره، مدیریت، طراحی، مهندسی و ساخت انواع پروژه های زیرساخت، ابنیه و ساختمانی با کاربری های مختلف، مجتمع سازی،ساخت و ساز صنعتی، ساختمانهای پیش ساخته، شهرسازی،شهرک سازی، پروژه های معماری(محوطه سازی، فضای سبز، دکوراسیون و مبلمان)، پروژه های عمرانی، سوله سازی، فرآوری نهاده های ساختمانی و همچنین انجام کارهای بازرگانی(خرید و فروش داخلی و واردات و صادرات) وابسته به بخش عمران و معماری و ساختمان.

وب سایت شرکت: www.pspteco.com
تلفن/ همراه: 09176238723 /  09368830139
تلفکس: 021-
ایمیل:info@pspteco.com

ارزشهای سازمان

اعتلای كاري

در شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا ، واژه اعتلای كاري، با خود، توانایی شناخت نیازهای خریدار و ارایه راهکارهای وي‍ژه و چیره دستانه را به همراه دارد. در اینجا، ما خود را برای برآورده سازي آرزوهای خریداران و پاسخگویی به نیازهای ناشناخته آنها پايبند (وقف) كرده ايم و كوشش داريم كارهايي، در تراز بالاتر از خواسته هاي خریداران خود به آنها ارایه کنیم. ما همچنان به یادگیری و بالندگی برای دستیابی به اعتلای در همه گستره ها ادامه می دهیم.

پیشرفت پایدار

در شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا ، واژه پیشرفت پایدار بیانگر پاسخگویی پیوسته به جستارهای زیست بومی، اقتصادی و اجتماعی بوده و همچنین در برگیرنده پاسداری از ارزشها و ریشه های منشی انسانهاست.خواسته ما ارزش زایی برای خریداران و همه بهره ورانمان است. ما کامیابی را در درازای زمان، و کارایی را در زمینه ای ورای برون داده های دارایی و پولی می سنجیم. افزون بر آن، ما به اینکه پروژه هایمان چگونه به نیازهای خاص و عمومی پاسخ می دهد، رویکرد ویژه داریم و همچنین جستارهای زیستبومی و کمک آنها به پیشرفت زندگی مردم را در نگر می گیریم.

پایبندی

در شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا ، پایبندی، هسته پایداری و وفاداری است. پایبندي، سازمان و کارکنان را به سوی قانون مداری پیش می برد و همچنين مایه ای است که به حس فداکاری در راه کار و شرکت نیرو می بخشد. و در پایان پایبندیست که اراده را برای دستیابی به استانداردهای برتر در هر کاری می انگیزاند. ما، به نام سازماني همدل و همبسته، به ساختن فرهنگی که انرژی، الهام، رهبری و نوآوری تني و گروهی را پاس می دارد، پایبندیم. ما پایبند به سودآوري پیوسته براي بهره وران (ذینفعان) خود مي باشیم و ارایه كارهاي برجسته را یک برتری، سربلندی و یک بایستگی ارزشمند مي دانیم.

بهره وری

در شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا ، تلاش مي كنيم، بهترین روشها برای ارایه كارها با کیفیت بالا با بيشترين بهره وری از اندوزه ها و تجربه ها را به کار گیریم. ما راهکارهای پیشرفته ای به خریدارانمان پيشنهاد مي كنيم كه همزمان بهره وری زمانی و هزینه ای دارند. ما بر این باوریم که همواره می توانیم نوین ترین و کارآمدترین توان ساخت در این صنعت را با بهینه سازی اندوزه های فیزیکی، پولی و ساده سازی و بهبود پیوسته فرآیندها در دسترس خریداران خود بنهیم.

درستکاری

در شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا ، درستکاری پایه خوشنامی و کلیدی ترین بخش (جزء) کامیابی در کار و زندگی پنداشته می شود. از اینرو، ما خواهان بالاترین تراز درستکاری و چیره دستی (حرفه ای گری) در همبستگی با یکدیگر، خریداران، فروشندگان و دیگر بهره وران (ذینفعان) از خود مي باشيم. با پافشاري بر درستکاری، ما از سرآمدترین سنجه های منشی (اخلاقی)، برای دادگری و باور سازی، در انجام هر کاری، یاری می گیریم، و خود را با سرافرازي اي که از ارج نهادن به خود و دیگران بدست آورده ايم، به پیش می رانیم.

کارایی

در شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا ، هر چه که می سازیم و هر کاری که مي كنيم، بایستی بهترین باشد. ما خود را در افزایش سودآوری و ارایه بالاترین کیفیت در كارها و فراورده ها (محصول) به خریداران پايبند نموده ایم و برای ما، کیفیت تنها خوش ساخت بودن نیست، بلکه همواره و همیشه خوش ساخت بودن است. این باوري آشکار است که کیفیت برتر، مایه دستیابی به خشنودی خریدار می شود. از اینرو ما با بکارگیری نوآوری پیوسته و یکپارچگي، همواره کیفیت را در میان همه كارهاي سازمان، بهبود و گسترش می دهیم.

ایمنی

در شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا ، ایمنی كليدي ترین بخش هر کاریست که انجام می دهیم، چه در کارگاهها و چه در دفترهای ستادی. ما رویکردی پاکدلانه به ایمنی و آسودگی کارکنان و دیگران داریم و بر این باوریم که جلوگیری از پیش آمد (پیشگیری از حوادث) در داشتن کارکردی بهره ور كارايي ریشه ای دارد.ما بر اين باوریم که در هیچ کاری، شتاب كردن آن چنان سودمند نیست كه بخواهيم ایمني را ناديده بگيريم.

چشم انداز:

شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا به عنوان شرکت تخصصی و فعال در صنعت ابنیه و ساختمان و زیر ساخت، چشم‌انداز فعالیت‌های خود را در حوزه ساخت پروژه‌های خاص با کاربری هی مختلف قرار داده است. ما می کوشیم سرآمدترین پیمانکار مهندسی و ساخت پروژه های عمرانی و انبوه سازی ساختمان، ابنیه و زیر ساخت در ایران شویم و با بهره گیری از دانش، نوآوری و بکارگیری کارکنان شایسته، نام پیشروترین را در بازار ساخت و ساز کشورهای رو به پیشرفت، ازآن خود سازیم.

شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا با هدف ارزش‌آفرینی برای سهامداران، مشتریان و خریداران، مهم‌ترین برنامه‌های راهبردی ذیل را جهت نیل به اهداف خود طراحی نموده است:

– ایجاد برند خوش‌نام در راستای بالا بردن سود سهامداران، حفظ آرامش فکری، منافع مشتریان و خریداران با طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های ویژه با کیفیت و مصالح خاص با کاربری‌های تجاری، اداری، مسکونی و خدمات.

– تقویت برند شرکت و تبدیل شدن به نام تجاری معتبر در صنعت ساختمان (برندسازی)، جذب مشارکت داخلی و خارجی در زمینه‌های سرمایه‌گذاری و فنی- مهندسی.

– جذب بیشتر نیروهای متخصص به‌همراه ارتقاء و اشاعه دانش سازمانی از طریق آموزش‌های هدفمند.

– تنوع جغرافیایی در ساخت با حفظ تمرکز بر مزیت‌های رقابتی موجود.

– تغییر ساختار شرکت با هدف تبدیل شدن به هلدینگ ساختمانی از طریق، مشارکت در تأسیس شرکت مهندسی بازار، خدمات فروش و پس از فروش ساختمان، مشارکت در تأسیس شرکت عرضه مصالح ساختمانی و مشارکت در تأسیس شرکت‌های تابعه تخصصی.

– ایجاد درآمد و کسب سود پاک با سرمایه‌گذاری مناسب به منظور تقویت بنیه مالی و حفظ حقوق صاحبان سهام.

– ایجاد بستر مناسب برای مشارکت بیشتر نیروهای متخصص و متعهد در صحنه توسعه اقتصادی کشور.

– حفظ، نگهداری و استفاده بهینه از منابع، امکانات و استعدادهای عمرانی و اقتصادی موجود.

– توسعه سهم شرکت در راستای زمینه‌سازی برای رفاه انسانی و حفاظت از محیط زیست.

– ایجاد فرصت‌های شغلی در حوزه عمران و آبادانی کشور و کمک به سیاست‌های محرومیت زدایی دولت با حفظ منافع سهامداران.

– به کارگیری فناوریهای پیشرفته و نوین، راهکارها و روش‌های جدید در امور فنی و اجرایی مربوط به طرح‌های عمرانی و ساختمانی.

– ورود به بازار بورس اوراق بهادار تهران.

– شركتي كارآفرين و آينده نگر مبتني بر منابع انساني كارآمد و خلاق و نیز فناوریهای پیشرفته و هوشمند

–  ديدگاهي بلند مدت براي حيات اقتصادي و حفظ كيفيت ساختمان سازي در استاندارد بين المللي

–  تحقق سود آوري بلند مدت و ادامه دار با لحاظ نمودن رضايت مشتري و حفـظ اصـول رقابـت در عرصـه ساختمان سازي

ماموریت:

شرکت مهندسی بازرگانی پویاگستر ثمین پرشیا به عنوان شرکت تخصصی و فعال در صنعت ابنیه و ساختمان و زیر ساخت، ماموریت‌های خود را به صورت ذیل در نظر دارد:

– سرمایه‌گذاری و مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز اعم از سرمایه‌گذاری مستقیم یا خرید و فروش سهام، در داخل و خارج از کشور.

– مطالعه، طراحی و اجرای پروژه‌های ابنیه و زیر ساخت، شهرسازی و ساختمانی اعم از مسکونی، اداری، تجاری، تاسیساتی و غیره.

– دریافت یا کسب اعتبار ارزی و ریالی و یا هرگونه تسهیلات مالی بدون ربا از طریق اخذ تسهیلات یا مشارکت مدنی با بانک‌ها و سایر سازمان‌های تأمین کننده منابع مالی و همچنین پیش‌فروش واحدهای در حال ساخت.

– مدیریت تأمین، جذب و هدایت منابع مالی خارجی و داخلی و تأسیس شرکت با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی وجذب سرمایه‌های اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین مشارکت مدنی در ایجاد، ساخت، توسعه و تکمیل پروژه‌های ساختمانی، تاسیساتی و صنایع مرتبط با آن‌ها.

– طراحی، مدیریت، مشاوره، نظارت و اجرای پروژه‌های ابنیه وساختمانی و زیر ساخت به صورت پیمانکاری یا مدیریت پیمان.

– ایجاد سیستم منظم اطلاع‌رسانی از وضعیت عملکرد پروژه‌ها (کنترل پروژه).

– ارتقای سطح دانش تخصصی و عملی صنعت ساختمان با کاربرد روش‌ها و تکنولوژی‌های نوین، پیشرفته، هوشمند و برقراری ارتباط فنی و تجاری با صاحبان فن در جهان برای انتقال دانش فنی و تکنولوژی‌های مرتبط.

– تهیه و تولید کلیه لوازم، مصالح و ماشین‌آلات ساختمانی از طریق ایجاد کارخانه و یا خرید از داخل و خارج به منظور استفاده و یا فروش آن‌ها.

– ارائه مشاوره در جهت واردات، خرید ماشین‌آلات، مصالح ساختمانی، سایر مواد و لوازم مورد نیاز در امر ساختمان.

– خدمات فنی، مشاوره ای، تهیه زمین شامل خرید و فروش زمین ، اجاره، تملک از طریق ادارات مرتبط و غیره جهت ساخت و اجرای پروژه‌های ساختمانی، مرمت و بهسازی و واگذاری.

– ورود به پروژه‌های ساختمانی به روش مشارکت در ساخت با این سیاست که آورده شرکت، پروانه و ساخت پروژه باشد.

– انجام مهندسی و ساخت با بهره گیری از ابزار و فن آوریهای صنعتی سازی روز

– افزایش بهره وری و پویایی،گسترش نوآوری و آفرینندگی در سازمان

– مدیریت تأمین، جذب، هدایت و ساماندهی نیروهای متخصص

– ارج نهادن به درست کاری، پاسخگويي و وفاداری کارکنان همراه با پرورش نیروی کاری چیره دست و توانا

– سود آوری برای سرمایه گذاران، پیمانکاران، فروشندگان، سازندگان و دیگر همکاران خود

– ايجاد سبد سهام در راستاي برنامه هاي استراتژيك

– برپا کردن پیوندی ماندگار با کارفرمایان و خریداران ازطریق ارایه برترین كارها و فرآورده ها و فناوریهای نوین

– پایبندی به انجام بهبود پیوسته در فرآیندهای سازمان

– مطالعه و مدیریت طراحی و احداث ساختمان و شهرک سازی، ویلاسازی، مجتمع سازی و صنعتی سازی

– مدیریت و اجرای انتقال فناوری های نوین ساختمانی و انرژی های نو و صدور خدمات فنی و مهندسی مبتنی بر فناوریهای نوین و هوشمند

– اخذ و اعطای نمایندگی از/به شرکتها و سازمانهای داخلی و خارجی

– طراحی، خرید، نصب، تعمیر و نگهداری و پشتیبانی فنی سیستمهای تأسیسات ساختمانی

– انجام عملیات بازرگانی، خرید و فروش، صادرات و واردات کالا و خدمات فنی مهندسی و خرید و فروش مرتبط در داخل و خارج از کشور و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی.

– انجام معاملات و بررسی های فنی و مدیریتی و شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی

– قبول مشاوره، نظارت و انجام پروژه های ساختمانی بصورت مشارکت، مباشرت، پیمانکاری یا امانی

– هرنوع سرمایه گذاری و مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی( سرمایه گذاری مستقیم، خرید سهام ، کنسرسیوم )در داخل یا خارج

– ساخت، نگهداری و فروش محصولات واحدهای تولیدی صنعتی ساختمان( صنعتی سازی ساختمان ) و یا اجاره آنها ازداخل یا خارج

– مدیریت، مهندسی، برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر ساخت، نصب و راه اندازی واحدهای تولیدی، ساختمانی و صنعتی داخل و خارج

– ارائه فعالیت های عمرانی در زمینه زیرساخت ها مانند راهسازی، تونل سازی، پل سازی

– سرمایه گذاری یا مشارکت در ایجاد ساختمان های صنعتی بطور عام المنفعه مثل مسجد، مدرسه، بیمارستان و …

– تأسیس شرکت های زیرمجموعه در ارتباط با اهداف شرکت و مدیریت و نظارت بر عملکرد آنها

– استفاده از شرکت های دانش بنیان به منظور افزایش توانمندی های شرکت

– انجام مطالعه اقتصادی، طراحی و اجرای کلیه فعالیت های شهرسازی و ساختمانی؛

– انجام کلیه فعالیت های پیمانکاری، مقاطعه کاری و پیمان مدیریت؛

– قبول مشاوره، نظارت، اجرا و انجام پروژه های ساختمانی به صورت مشارکتی، مباشرت یا امانی؛

– سرمایه گذاری در فعالیت های عمرانی از جمله در زمینه های ساخت و ساز واحد مسکونی ، تجاری، اداری، خدماتی، هتل، شهرک سازی، اقامتی و سایر کاربری ها و بهره برداری از آنها و مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی؛

– بزرگترين و موفق ترين شركت در ايران به لحاظ كيفيت و فناوري ساختمان

– تنوع سرمايه گذاري در ساختمان سازي و حضور در عرصه ملي و بين المللي

چارت سازمانی(سال 1402):

اخذ مشاوره و اطلاعات