با افتخار اعلام میکنیم با داشتن کادری حرفه ای و مجرب در انجام انواع پروژه های ساختمانی، بازسازی ساختمان، بازسازی ویلا , طراحی نما و دکوراسیون داخلی، طراحی معماری و سازه ساختمان پروژه های ویلایی، مسکونی، اداری و تجاری و صنعتی، طراحی سازه و ساخت و تولید و نصب و اجرای انواع سوله های صنعتی و مدرن با کاربری های مختلف در خدمت شما کارفرمایان گرامی هستیم و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی نیاز های خود را به شرکت pspteco بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهیم داد . طرحی نو و مدرن و اجرایی دقیق و با کیفیت و متناسب با سلیقه و خواسته شما مناسب برای کاربری فضا ارایه خواهیم داد که با تمام استانداردها در دنیا مطابقت خواهد داشت.

با حدود هیجده سال سابقه و کسب تجربه در زمینه صنعت ابنیه و ساختمان و معماری خوشحالیم توانسته ایم با طراحی و اجرای بیش از 400 پروژه با کاربری های مسکونی اداری تجاری ویلایی و … در مقیاس های کوچک و بزرگ در تهران و سایر نقاط کشور عزیزمان با هدف جلب رضایت مشتریان این مسیر پر فراز و نشیب را طی کرده و اکنون با کمال خضوع در محضر شما عزیزان هستیم.

این گروه با فعالیت های حوزه طراحی و معماری و ساخت و تولید و نصب و اجرا با هدف توسعه ایده های به روز و نوآوری‌هایی در خلق محیط‌های دلنشین برای زندگی ، خواسته شما را محقق می نماید و با بهره گیری از اکیپ های اجرایی قدرتمند و کارآزموده و رعايت اصول و استانداردهاى معمارى و مديريت بهينه هزينه براى دست‌يابى به بهترين نتيجه ، اقدام به پیاده سازی کامل پروژه ها می نماید .

شرکت pspteco با آگاهی بر اینکه هر پروژه تعریف خاص خود را دارد و با دید بر اینکه مشارکت دادن مشتریان در طراحی و ارائه خدمات به عنوان یک عامل بسیار مهم برای موفقیت در نظر گرفته می شود همچنین با درک کامل از نیازها و انتظارات کارفرمایان عزیز آمادگی خود جهت همکاری را اعلام میدارد. 

اگر بخواهیم تخصص خود در زمینه های طراحی و اجرایی را مورد بررسی قرار دهیم باید به :

– طراحی و اجرای تخصصی پروژه های لوکس معماری و معماری داخلی با کاربری های مختلف مسکونی اداری تجاری و …

– طراحی و مطالعات نقشه های معماری سازه برق و مکانیک و لرزه ای

– طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی، ویلایی و اداری و تجاری و صنعتی از صفر تا صد 

– طراحی و اجرای تخصصی انواع پروژه های نمای ساختمان محوطه سازی و روف گاردن و دیوار سبز اشاره نمود. 

در این راه خود را مدعی به عنوان بهترین مجموعه از لحاظ فنی اجرایی و جلب رضایتمندی مشتری میدانیم و به خودمان و شما عزیزان میبالیم.

گذشته ی ما افتخار ماست.

اخذ مشاوره و اطلاعات